Zamów do 15:00 z gwarancją wysyłki dziś
Darmowa dostawa od 50,00 zł

Odstąpienie od umowy

Gwarancje

Bo dobry sprzęt to sprzęt na lata, dlatego wszystkie Nasze produkty objęte są co najmniej 12 miesięczną gwarancją, a w niektórych przypadkach nawet dożywotnią! Prawdziwą jakość tworzą detale a my na nie zwracamy uwagę ;) 
Szczegółowe informacje o czasie gwarancji znajdziesz na karcie produktu w zakładce "Szczegóły Produktu"
Gwarantujemy sprawne działanie wszystkich produktów o ile nie noszą one śladów uszkodzeń mechanicznych i nie były w żaden sposób modyfikowane lub otwierane.

Reklamacje

Wszystkie produkty zakupione u Nas podlegają polskim przepisom związanym z rozpatrywaniem reklamacji. Zgodnie z nimi masz prawo zgłosić reklamację w ciągu 2 lat od daty zakupu. Rozpatrzenie reklamacji nastąpi najpóźniej w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia.

Ile mam czasu na zgłoszenie zwrotu (odstąpienie od umowy)?

Odstąpienie od umowy przysługuje w ciągu 30 dni od zakupu.

Ile mam czasu na zwrot produktów?

W Mcdodo.pl możesz zwrócić swoje produkty w ciągu 14 dni od dnia zgłoszenia zwrotu.

Gdzie powinienem zwrócić zakupione produkty?

Co2 sp. z o.o.
Komisji Edukacji Narodowej 11
37-450 Stalowa Wola
Polska

Jak mogę wymienić produkt?

Możesz łatwo zwrócić produkty i złożyć nowe zamówienie na nowy produkt, który chcesz otrzymać. Jak tylko otrzymamy paczkę zwrotną, dokonamy zwrotu pieniędzy oryginalną metodą płatności. Zawsze polecamy zarejestrować zwrot przez Internet, korzystając z naszego systemu. Możesz również odrzucić tę propozycję i zdecydować się na samodzielną wysyłkę. W obu przypadkach ponosisz odpowiedzialność za stan produktu, który zwracasz, od samej dostawy do momentu, w którym produkt fizycznie znajdzie się u nas.

Czy mogę zwrócić każdy produkt?

Nie, nie wszystkie zamówione produkty można zwrócić. Nie możesz zwrócić usług, które nam zleciłeś, w celu modyfikacji produktów i produktów dostosowanych do Twoich potrzeb. Usługi i produkty wyprodukowanie lub dostosowane do potrzeb indywidualnych klienta, kiedy proces produkcji lub dostosowania produktu się już rozpoczął. Następuje to tylko wtedy, kiedy wcześniej wyraziłeś/aś zgodę na rozpoczęcie procesu, zanim prawo odstąpienia od umowy wygasło. Nie możesz również zwrócić produktów które ze względów higienicznych zgodnie z ustawą po rozfoliowaniu, otwarciu opakowania lub naruszenia pieczęci nie podlega zwrotowi np. słuchawki.

Sposób zwrotu kwoty zamówienia

Jeśli nie jesteś zadowolony/a z zamówionego produktu i chcesz uzyskać całkowity zwrot wartości zamówienia, zwrócone produkty nie mogą posiadać śladów użytkowania. W momencie otrzymania przesyłki zwrotnej ocenimy stan produktu i zwrócimy Ci kwotę, którą przelałeś/aś na nasze konto. Kwota zostanie zwrócona tą samą metodą płatności, którą otrzymaliśmy płatność. Na przykład, jeśli płatność została dokonana kartą kredytową, kwota zamówienia zostanie zwrócona na kartę kredytową.

Zaufane Opinie IdoSell
4.72 / 5.00 39 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-19
Jestem bardzo zadowolony z zakupu, szybkiej wysyłki i wysokiej jakości produktu
2024-01-10
Bardzo dobry sklep. Szybka wysyłka. Jestem bardzo zadowolony.
pixel