Ile mam czasu na odstąpienie ?

Odstąpienie przysługuje w ciągu 14 dni od zakupu

ILE MAM CZASU NA  ZWROT?

W co2shop.pl  możesz zwrócić swoje produkty w ciągu 30 dni.

gdzie powinienem zwrócić zakupione produkty

Co2 sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 4A
37-450 Stalowa Wola
Polska

JAK MOGĘ WYMIENIĆ PRODUKT?

Możesz łatwo zwrócić produkty i złożyć nowe zamówienie na nowy produkt, który chcesz otrzymać. Jak tylko otrzymamy paczkę zwrotną, dokonamy zwrotu pieniędzy oryginalną metodą płatności. Zawsze polecamy zarejestrować zwrot przez Internet, korzystając z naszego systemu. Możesz również odrzucić tę propozycję i zdecydować się na samodzielną wysyłkę. W obu przypadkach ponosisz odpowiedzialność za stan produktu, który zwracasz, od samej dostawy do momentu, w którym produkt fizycznie znajdzie się u nas. 

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ KAŻDY PRODUKT?

Nie, nie wszystkie zamówione produkty można zwrócić. Nie możesz zwrócić usług, które nam zleciłeś, w celu modyfikacji produktów i produktów dostosowanych do Twoich potrzeb. Usługi i produkty wyprodukowanie lub dostosowane do potrzeb indywidualnych klienta, kiedy proces produkcji lub dostosowania produktu się już rozpoczął. Następuje to tylko wtedy, kiedy wcześniej wyraziłeś/aś zgodę na rozpoczęcie procesu, zanim prawo odstąpienia od umowy wygasło.

ZWROT KWOTY ZAMÓWIENIA

Jeśli nie jesteś zadowolony/a z zamówionego produktu i chcesz uzyskać całkowity zwrot wartości zamówienia, zwrócone produkty nie mogą posiadać śladów użytkowania. W momencie otrzymania przesyłki zwrotnej ocenimy stan produktu i zwrócimy Ci kwotę, którą przelałeś/aś na nasze konto. Kwota zostanie zwrócona tą samą metodą płatności, którą otrzymaliśmy płatność. Na przykład, jeśli płatność została dokonana kartą kredytową, kwota zamówienia zostanie zwrócona na kartę kredytową.